Rupelbeker

/Rupelbeker
Rupelbeker2019-06-03T12:48:58+00:00

Het speelschema voor het seizoen ’18-’19:

Voorronde (01/09)
18u30 – Aartselaar Kraaibos-LIK 3 Maurekerk Utd 5 – 9
19u30 – Aartselaar Tifo d’Oro Sporting Aartselaar 2 – 10
20u30 – Aartselaar FC Classic De Witpen 1 – 4
21u30 – Aartselaar Anvers Sportif Old Classic 1 – 5
18u00 – Schelle Reetro zvc Den Ark 8 – 3
19u00 – Schelle JFS Hoboken Flying Spurs 11 – 1
20u00 – Schelle ALC Sportif Amigos Reuni 2 – 2*
21u00 – Schelle Ter Haeghe Wijkvrienden 1 – 6
18u00 – Terhagen R.U.M. FC Thor 21 – 0
19u00 – Terhagen Passe-Vite Passé zvc 2 – 7
20u00 – Terhagen Kraaibos-LIK 2 VK Dynamic 10 – 0
21u00 – Terhagen De Cluyse United Agora 7 – 2
18u30 – Niel Metalec United FC Fierljeppen 16 – 2
19u30 – Niel Borsalino Pyro’s United 4 – 3
20u30 – Niel Local Bandidos FC Tugas 4 – 10
21u30 – Niel Last Minute New Classic 4* – 4
1/16e finales
W 17:  16-03-19     TERH    19u00 Reetro zvc Trappekenoep 4 – 6
W 18:  26-01-19     NIEL     20u30 Kraaibos-LIK 1 Den Derby 11 – 5
W 19:  20-04-19   AART    20u30 Metalec United Kraaibos-LIK 2 0 – 5
W 20:  17-04-19    MERK  22u00 FC Marifa Bestmedia 4-4 2-3
W 21:   06-03-19    HOSP   21u00 Old Classic Atletico 7 – 3
W 22:   26-01-19     TERH   20u00 Last Minute Alpinestars 5 – 10
W 23 Borsalino Amigos Reuni 0 – 5
W 24:   02-02-19    NIEL    20u30 Schuttershof Rendez-Vous 2 – 3
W 25 JFS Hoboken ’t Pleintje 0 – 5
W 26:    06-04-19   AART    20u30 R.U.M. Sporting Aartselaar 2 – 5
W 27:    20-04-19   AART     19u30 Wijkvrienden FC Tugas 2 – 10
W 28:   16-03-19    TERH     21u00 Aartselaar BV Passé zvc 5 – 0
W 29:   24-11-18     PUUR    21u00 FC Puurs Belle Vue 4 9 – 7
W 30:   30-03-19    STAM    19u00 Maurekerk Utd Rumst United 17 – 4
W 31:   02-02-19     NIEL     21u30 Scherpenstein De Witpen 9  – 4
W 32:   12-01-19     TERH    19u00 Nova Zembla De Cluyse 5 – 8
1/8e finales 11-05-19
W 33: AART  19u30 Trappekenoep Kraaibos-LIK 1 14 – 4
W 34:  AART  20u30 Kraaibos LIK 2 Bestmedia 8 – 4
W 35:  AART  21u30 Old Classic Alpinestars 1 – 11
W 36:  NIEL 18u00 Amigos Reuni Rendez-Vous 3 – 10
W 37:  NIEL  19u00 ’t Pleintje SP. Aartselaar 0 – 5
W 38:  TERH  18u00 FC Tugas Aartselaar BV 4 – 7
W 39:  TERH  19u00 FC Puurs Maurekerk Utd 11 – 8
W 40:  TERH  20u00 Scherpenstein De Cluyse 2 – 7
1/4e finales 18-05-19
W 41: TERH  18u00 Trappekenoep Kraaibos LIK 2 3 – 4
W 42: TERH  19u00 Alpinestars Rendez-Vous 10 – 4
W 43: TERH  20u00 Sp. Aartselaar Aartselaar BV 5-5 / 0-2
W 44: TERH  21u00 FC Puurs De Cluyse 9 – 3
1/2e finales 25-05-19
W 45:  TERH 20u00 Kraaibos LIK 2 Alpinestars 1 – 6
W 46:  TERH 21u00 Aartselaar BV FC Puurs 2 – 8
Finale 29-05-19
W 47:  AART  19u30 Alpinestars FC Puurs 6 – 0